Messi bol v septembri zvolený za najlepšieho hráča v La Ligu

La Liga to oficiálne oznámila Lacné Futbalove Dresy Barcelonský futbalový klub Messi bol v septembri zvolený za najlepšieho hráča v La Ligu.

Toto je prvé ocenenie, ktoré Messi získal v tejto sezóne. Argentínci boli počas septembrovej hry v stave statečnosti. Dosiahol 3 góly a vyslal 4 asistencie. V piatich ligách v septembri pomohol Barcelone 2 víťazstvám, 2 remízy a 1 výpadku.

V barcelonskom 8-2 úseku Huesca, Bassé Messi strelil 2 góly. Ďalší gól bol zaznamenaný v Barcelone 2-2 s Girona. Messi bude pred zápasom proti Dresy Barcelona v Seville 20. októbra. Získajte trofej v Camp Nou.

Arsenal bude mať v budúcnosti obrovský náskok

Arsenal podpísal zmluvu o sponzorstve s firmou Adidas za celkovú cenu 300 miliónov libier. Od budúcej sezóny, Hráči z Lacné Futbalove Dresy Arsenalu budú hrať v drese Adidas.

Generálny riaditeľ spoločnosti Adidas Casper Roth Ted povedal V posledných dvoch rokoch výkonnosť Arsenalu skutočne zlyhala. Ale tento tím z Emery je na vzostupe.

“Veríme, že v budúcnosti bude v Dresy Arsenal obrovské zlepšenie. K dnešnému dňu je futbal stále najvýznamnejším športom na svete. Ak ste videli Arsenal 5-1 víťazstvo nad Fulham, Zistíte, že hrá najlepšie futbal. Ramseyho päta je najlepší futbal. Arsenal mal skvelý víkend. Ale nosili nesprávne oblečenie! ”

Chcete viesť tím aby napísal históriu

Podľa správ, Nedávno obhajca Lacné Futbalove Dresy Liverpoolu Van Dyck bol vypočúvaný médiami. Hovoríme o vstupovaní do Liverpoolu a o očakávaniach pre sezónu.

“Teším sa z každého momentu hrania pre Liverpool. Viete, je to najlepší čas byť hráčom Liverpoolu. Chcete hrať tie dôležité hry, Chcem hrať proti tým silným tímom. Chcete hrať na najvyššej úrovni súťaže, A vychutnajte si to. Chcem vyhrať ocenenie, Chcem vytvoriť krásne spomienky tu. Napíšte históriu so svojimi spoluhráčmi. ”

“Teším sa z každého momentu hrania pre Dresy Liverpool. Viete, je to najlepší čas byť hráčom Liverpoolu. Chcete hrať tie dôležité hry, Chcem hrať proti tým silným tímom. Chcete hrať na najvyššej úrovni súťaže, A vychutnajte si to. Chcem vyhrať ocenenie, Chcem vytvoriť krásne spomienky tu. Napíšte históriu so svojimi spoluhráčmi. ”

Real Madrid postupne naplní jamku ktorú odišiel Ronaldo

52-ročná Lopetji urobila malú revolúciu v Realu Madrid. Ronaldo odchádzal tento tím, Bola tu veľká zmena, ktorá nebola možná. Predtým Lacné Futbalove Dresy Real Madrid v Ligy majstrov svietil. Tiež zvyknutý na konzidenta Zidaneho.

Benzema vypukla. V posledných niekoľkých ročných obdobiach bol Benzema posilňovačom pre Ronalda. Tento sezónny Európsky pohár a La Liga, Dosiahol 3 góly. Žiadna portugalská superstar, Benzema získal viac šancí na bodovanie. Tiež to využíva.

Asencio je ďalší veľký príjemca odchodu Ronalda z Dresy Real Madrid. Španielska medzinárodná sa stala počiatočným členom tímu Real Madrid. To môže byť obdobie, kedy sa môže dostať do radov superhviezd. Tento mladý génius to musí dokázať Pri kopaní hlavnej sily, Môže tiež udržiavať takú hybnosť, ktorú vidí ako náhradný hráč na súde.

Manchester City je stále majstrom

Minulý rok získal Manchester City majstrovstvá v Premier League s rekordným skóre. Stále sú to najväčší favoritový tím v tejto sezóne. V Premier League už takmer desať rokov, žiadny tím nebol schopný vyhrať šampionát Premier League. Toto je najväčšia výzva pre Lacné Futbalove Dresy Manchester City v tejto sezóne. Kapitán Manchester City Company vyjadril svoju dôveru v rozhovor.

Kompany povedal: “Mnohí hráči vyhrali ligový titul prvýkrát minulú sezónu. Takže keď sa vrátia, Musíte si niečo všimnúť, Pozrite sa, či sa ich oči zmenili. Nehovorím, že budeme tak dobré ako minulý rok. Táto sezóna sa líši od minulého roka, Pretože ostatné tímy sú stále silnejšie. ”

“Každý dostal dostatok upozornení, Žiaden tím nebol schopný vyhrať ligový titul v posledných deviatich sezónach. Manchester City tiež musí bojovať sami. Namiesto toho, aby boli v ťažkostiach ako iné tímy. Vidím, že každý tvrdo pracuje, V našom tíme je veľa konkurencie. Manchester City to musí urobiť. Nemôžete zaručiť, že vyhráte šampionát. Ak však zostane Dresy Manchester City konkurencieschopný, Manchester City bude robiť to, čo nikto neurobil v posledných deviatich rokoch. ”

Bassad použil Messiho na to aby urobil to najlepšie

Barcelona Lacné Futbalove Dresy začala túto sezónu dobre, Najskôr vyhrali Španielsky Super Cup s víťazstvom 2-1 proti Sevillovi. Potom vyhral súpera na Gamberovom pohári. Potom sa pripravujú na novú sezónu.

Toto leto prebieha transferová práca v Barcelone. Či ide o prevod alebo prevod, Pred termínom prevodu, Barcelona bude ďalej znižovať zostavu, Rafinha, Paco, Munir a ďalší hrozí, že budú vyčistený.

Messi sa prvýkrát objavil ako kapitán v Camp Nou, Niekedy sa to objaví vpravo. Použije sa jeho zmena v novej sezóne? Valverde povedal: “Ak môžeme, máme aj túto voľbu. Môže tiež hrať inými spôsobmi. Ak súper nevie, či Dresy Barcelona Massey chce útočiť zvnútra alebo vonku, To je pre nás dobré. Tam sú vždy rôzne hlasy okolo Barcelony Messi. Ale čo môže Barcelona urobiť, je mu dať svoje obľúbené prostredie. Nech ho hrať všetky talenty. ”

Juve je pre Bogba veľmi dychtivý

Nedávne povesti, ktoré má Bogba v úmysle previesť do Barcelony, sa zintenzívnili. Podľa britských správ v médiách, Hoci Lacné Futbalove Dresy Manchester United nemá v úmysle uviesť Francúzov do Barcelony, Ale zdvihák pláva, Juventus úplne nezbavil túžbu po Bogbovi.

Uvádza sa, že postoj Manchestru United je pevný. Nemajú v úmysle opustiť Bogba, aby opustil tím. Manchester United teraz eliminuje záujem Barcelony o Bogbu.

Hovorí sa to Aby sa Bogba vrátil do Dresy Juventus, Juventus je ochotný vymeniť nejaké peniaze za Pjanic za Francúzov.

Brazílske stehná dostanú portugalskú štátnu príslušnosť

V súčasnej dobe, Tím La Liga Barcelona má troch hráčov z krajín mimo EÚ: Mina, Coutinho a Artur, Brazílska Lacné Futbalove Dresy hviezda Coutinho sa chystá získať svoj pas EÚ. V budúcej sezóne nebude obsadiť hráčov z krajín mimo EÚ. A toto mimoriadne miesto, Môže byť použitý na predstavenie tímu Chelsea Williama.

Minulý rok, Coutinho, Paulinho a Mina, V Barcelone obsadili tri neeurópske miesta. Keď sa Paulinho pripojil, Artur dokázal prevziať voľné miesto, ktoré zanechal. A Coutinho neeurópska pozícia bude teraz ušetrená. Mina tiež pravdepodobne opustí tím. To vytvorilo pre Barcelonu podmienky na zavedenie krajín, ktoré nie sú členmi EÚ.

Barcelona môže uvoľniť Coutinho neeurópske kvóty, Používa ju brazílsky medzinárodný William, Barcelona plánuje rokovať s Chelsea, Zaviesť Dresy Brazília rýchlostné krídlo.

Chorvátsko odmietlo prvé finále Anglicka

Druhá hra semi-finále Svetového pohára sa konala na štadióne Luzhniki v Moskve. Lacné Futbalove Dresy Chorvátsko nadčas 2-1 obrátilo Anglicko, Prvý skóroval vo finále Svetového pohára, Bude súťažiť s Francúzskom na majstrovstvá. Otvorenie 284 sekúnd, Trippier strelil gól národného tímu. V druhej polovici hry Perry Hitch vyrovnal skóre a stlačil stredový stĺp. nadčasy, Pelišic pomohol Manjukicovi s raneným bojom na predstavenie tradície.

Anglicko bolo eliminované v semifinále posledných troch hlavných súťaží. Posledné kolo Anglicka eliminovalo Švédsko 2-0. Po porážke Československa a Francúzska v roku 1982, Anglicko nikdy neporazilo dva európske tímy v jedinom majstrovstvách sveta. Southgate použila ten istý štartér pre tri po sebe idúce knockouts.

Chorvátsko eliminovalo Dánsko a Rusko pokutovým kopom. Chorvátsko sa stalo krajinou po Argentíne v roku 1990. Druhý tím vyhral dve trestné hry v jednom svetovom pohári. Predtým boli chorvátsky 6 knockoutov Svetového pohára iba 1 stratou. Po strate Turecka 1. septembra 2017, Dresy Chorvátsko bolo neporazené v deviatich po sebe nasledujúcich oficiálnych zápasoch.

Neymarove alternatívne údaje vyhrávajú majstrovstvá sveta

Na Majstrovstvách sveta v Rusku, Lacné Futbalove Dresy Brazílska hviezda Neymar sa stala stredobodom pozornosti. Podieľal sa na cieľoch, prispieval asistovaním a prispieval k ostatným. Súčasne sa stala aj kľúčovým bodom na zabránenie objektom. Opakovane ma napadli súperi. Avšak po prehnanosti pádu Neymara, Napríklad, valcovanie niekoľkých kolies na zemi, Pritiahol veľa kritiky z futbalu.

Podľa štatistík, majstrovstvá sveta 4 hry, Neymarov čas na zemi, Trvá to 14 minút. Navyše, Neymarov zápas s Mexikom, Najväčší čas trvá na zemi. 5 minút a 30 sekúnd pri zdieľaní. Po tom, ako ho položil Layun, Trvalo viac ako 2 minúty.

4 hry, Tri skupiny zápasov plus top 16 zápas, Brazílsky hráč Neymar hral celú hru, Celkom 23 porušení zo strany súperov, Priemerné 6 porušení na hru. Medzitým, po každom porušení Neimara v Dresy Brazília, Trávi 36 sekúnd hraním času.